Saçlarının belirli yerlerinde dökülme sorunu yaşayan,daha önce saç ekimi yapılmış ve saç diplerinin çok boş olmasından kaynaklanan sorun yaşayanlar,saç ekimi yaptırmayı erteleyenler,bayanlarda genellikle ö tepe kısımda genetik problemlerden dolayı boşlukları oluşan kişiler tercih edebilir.
Saç Simülasyonu Nasıl Uygulanır?
Nano teknoloji le üretilmiş özel pigment boyalarn yardımı ile boşlukları estetik bir biçimde vuruşlar yapan özel makine yardımı ile doldurma işlemi yapılır.
Ne Kadar Kalıcı?
Tamamen çıkmaz renk biraz solar 5 yıl ila 7 yıl arasında kalıcılık sağlar.
Avantajları Nelerdir?
Saç aralarında boşluk görünmesi hala yoğun saçlara sahip olmadığınız için dökülmüş görünümünden kurtulamazsınız ,saç simülasyonu sayesinde saç diplerindeki boşluklar kapanacağı için daha yoğun gözükmseni sağlar. Bazı kozmetik ürünler kullananları biliriz toz serperek saç diplerine saçlarda toz yardımı ile simülasyon sağlamaya çalışırlar. Dezavantajları hergün toz eklemeniz saç diplerini havasız bırakması saç kaybınızın artmasına neden olur. Saç simülasyonu sayesinde bu zahmetten kurtulmuş olursunuz ve var olan saçlarınızda asla saç kaybına neden olmaz cildinize zarar vermez.
İşlemden Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler?
İşlemden sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz ağrı ,sancı, şişme herhangi bir olumsuzluk yaşanmaz. Saç diplerinize bir kaç nemli tutmanız bunun içinde işlemden sonra özel bir krem kullanmanızı tavsiye ederiz