Ramazana Özel Epilasyon Kampanyası

Lazer epilasyon uygulamalarında 3 yıl öncesine kadar yazın lazer epilasyon yapılamazdı; güneş hassasiyeti  ,bronz tene yapılamaması  gibi nedenlerden dolayı yazın ara vermek zorunda kalınıyordu.

Gelişen diode ütüleme teknolojisi sayesinde verilen jul kontrollü atışlar sayesinde örneğin 15jul/10ms yani 15 jul bir atışı 10 eşit parça halinde cilde iletebilen bir sistem oldu , cildi soğutma görevi buz başlık sayesinde suyun başlık ucunu soğutması ile sağlanmaktadır.

Lazer epilasyonda ramazan ayına özel kampanya klasiklerimiz her yıl devam etmektedir ,ramazan ayı boyunca %50 indirimli fiyatlarımız ile sizlere en son teknolojiyi sunuyoruz .

Bay ve bayan olmak üzere  10 yıldır lazer epilasyon   hizmet vermekteyiz . Baylar da özel bölgelere uygulama yapılmamaktadır. Bayan lazer epilasyon da  lazerin uygun olduğu tüm bölgelerde uygulama yapılmaktadır.

Lazer Epilasyonun Faydaları;

Hastaların çoğunda kalıcı epilasyon sağlar
Hastaya uygun bir teknikle yapıldığında güvenli bir yöntemdir
Göreceli olarak daha az ağrılı bir yöntemdir
Hızlı bir yöntemdir, ortalama 1 saatte tüm vücut taranabilir
Cilt üzerinde alerjik bir yan etkisi yoktur, cildi tahriş etmez, kalıcı yara izi bırakmaz, Kanserojen olduğunu gösteren herhangi bir bilimsel kanıt yoktur
Batık kıllarda ve kıl dönmelerinde en iyi tedavi yöntemidir
Cilt enfeksiyonu ve bulaşıcı hastalık riski yoktur

Lazer epilasyon ramazan ayı kampanyamızı kaçırmayın