Gönderilen verilerimin toplandığını ve saklandığını kabul ediyorum. Kullanıcı verilerinin işlenmesi hakkında daha fazla ayrıntı için Gizlilik Politikamıza bakınız
  Gizlilik Politikamız

  En Son Trend Kaş Kontür / Microblading Kıl Tekniği İle Kaş Kontür

  En doğal kalıcı kaş tekniklerinden biri olan ve kaştaki boşlukları doldurarak kusursuz bir görünüme ulaştıran en son trend 3d Microblading Kıl Tekniği

  Microblading 3D Kıl Tekniği nedir?

  Microblading 3D Kıl Tekniği cilde bir zararı var mıdır?

  Microblading 3D Kıl Tekniği yatı nedir?

  Kıl tekniği ile kaş doldurma doğal bir görüntü oluşturur mu?

  soruların cevabı yazımızda.

  Kaş, yüzdeki ifadeyi ve mimikleri ortaya çıkaran ifademizi etkileyen daha genç ve dinamik görünmemizi sağlayan yapıdır

  Son yıllarda istenilen kaşta doğallık ve kalıcılık kişinin mimiklerini bozmadan ifadesini sertleştirmeden daha doğal kaşlara sahip olmak için 3D Microblading Kıl Tekniği ile Kaş uygulaması adı verilen bu yöntem dövmeden farklı  farklı olarak kaşın içini tamamen boyamak yerine özel microblading kalemi ile kaş bölgenize tek tek kıl yönünde kıl varmış gibi çizilerek yapılan çizgiler sayesinde gerçek kaş görünümü verme işlemidir.

  Bu uygulamayı yaptırmaya karar verdiğiniz zaman, yaptırmak istediğiniz kişinin sertifikalarına, lisanslarına ve çalışmalarına bakıp. Mutlaka yaptırmadan önce nasıl olacağını size bir örnek bir çalışma yaparak göstermeli Microblading kıl tekniği kaş yapılacak yerin temiz ve steril olması da çok önemlidir. Microblading işlemi için acele edilmemesi gereklidir sizinle titiz bir şekilde ilgilenmelidir.

  Microblading 3D kıl tekniği, seyrek veya dökülen kaşlara daha dolgun bir görünüme doğal görünümü bozulmadan, ten rengine ve saç rengine uygun bir renk seçilerek uygulanıyor. 1 ila 3 yıla kadar kalıcı olan Microblading 3D kıl tekniği kaş en önemlisi doğallığını bozmadan yapılmasıdır

  Kaşa uygulama yapmadan önce mutlaka ön şekillendirme yapılmalıdır. En uzun ve en önemli kısımdır. Bu sayede kaşın doğal bir formda olması sağlanır

  Kaşın şekli belirlendikten sonra anestezik bir kremle uyuşturularak, acısız bir şekilde pigment boya kaşlara minik çizgiler atılarak yapılır.

  Kaş kontürü uygulamasında hijyen çok önemlidir.

  Kullanılan aparatların mutlaka tek kullanımlık olmasına dikkat edin. İşlemin en iyi tarafı, işlemden hemen sonra kaşta kötü bir görünüm olmaması.  Kaşların iyileşme süresi, kişiden kişiye değişmektedir ortalama 25 – 30 gün arasında iyileşme süreci dediğimiz süreç tamamlanır.

  1 ay sonra ücretsiz yenileme ve rötüş yapılacaktır. 1 ayı geçmiş rötüş uygulamaları ücrete tabidir. Bir işlem ve bir rötüş uygulaması ile 1 ile 3 yıla kadar kalıcılık sağlar.  Kuru ciltlerde kalıcılık artarken, yağlı ciltlerde daha kısa süre kullanımı olabilir.

   

  Microblading Kıl Tekniği ile Kaş Zarar Verir Mi?

  Microblading kıl tekniği kesinlikle zarar vermez. Uygulama esnasında hissedilen ağrı ve acının minimum seviyede olmasını sağlamak için ana uyuşturucu ve ara uyuşturucu kullanarak daha konforlu ve acısız geçmesini sağlıyoruz.

   

  Microblading Kıl Tekniği ile Kaş İyileşme Süresi

  Uygulamadan bir gün sonra kaş alanında koyuluk görebilirsiniz, birkaç gün içerisinde renk solacak ve yumuşayacaktır. İlk iki hafta içerinde renk kaybolmuş gibi hissedebilirsiniz sabırlı olup 1 ayı beklemeniz gerekir, önce yok gibi görünüp sonra geri dönecektir.

   

  Gerçek rengi tam bir ay sonra görebilirsiniz. 1 ay sonrasında kontrol seansına gelerek ihtiyaç olan kısımlar tekrar ücretsiz yenilenir.

   

  Microblading Kıl Tekniği Kullanım Süresi Nedir?

  Kalıcı kaş uygulaması olarak adlandırılsa da ömür boyu kalıcı değildir. Cilt yapısına bağlı olarak kalıcılık süresi değişebilse de en az 2 ila 3 yıl arasında kullanım süresi vardır.

   

  Merkezimizde daha önce işlem yaptırmış müşterilerimiz genellikle; 1,5 yıl sonra geçmese dahi fiyatlandırma da yapmış olduğumuz indirimlerden dolayı yenilemeye daha erken geliyorlar.

   

  Microblading Güvenli Mi?

  Cildiniz sağlıklı olsa bile, yetenekli ve güvenilir bir kaş sanatçısı bulmak için gereken özeni göstermeniz gerekir, bir kadın microblading yaptırdıktan komplikasyon sonucu hastanede üç gün geçirdi, bunun nedeni kullanılan boyanın alerjik olması ve güvenilir olmadığını gösteriyor.

  Öncelikle kullanılan pigmentin markasını öğrenmelisiniz ve kaş uzmanın diplomasını görünür bir yerde olduğuna ve deneyim süresini incelemiş olursunuz.

   

  Kaş Kontür Nedir?

  Kaş kontür bilinen en eksi kalıcı kaş uygulamasıdır, kalıcı makyaj cihazı ile yapılır. Kaş kontür uygulamasında en yeni teknik pudralama kaş, nokta vuruşu yapılan kalıp gibi olmadan yoğun ve doğal görünüm elde edilir.

   

  Kıl Tekniği M? Kaş Kontür Mü?

  Doğallıktan yana iseniz ilk tercihiniz microblading kıl tekniği olmalı Daha yoğun ve belirgin kaşlara sahip olmak isterseniz kaş kontür tercih edebilirsiniz.

   

   

  %15 İndirim Fırsatı

  Form dolduran danışanlarımıza özel %15 indirim fırsatını kaçırmayın. Detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşın