Özellikle gelişen teknoloji ile birlikte lazer epilasyon cihazlarının özellikleri de gelişiyor örneğin yazın epilasyon yapılamazken şuanda gelişen teknoloji ile bu artık mümkün,diode ütüleme epilasyon yöntemi yazın yapılmasının yanı sıra diğer cihazların görmediği ince ve yüzeysel tüylerde de etkili oluyor. Burada şunu bilmelisiniz sarı tüyleri,açık renkli tüyleri ve beyaz türleri hiç bir makine görmez neden?

Cildimizde bulunan renk maddesi tüylerde de bulunur ve üretilen epilasyon cihazları renk maddesine duyarlıdır. Siyah renk hedeflendiği için sarı, kızıl ve beyaz renkler görülmez. Ütüleme epilasyonda biraz daha açık ince fakat siyaha dönük ince tüylerde başarı sonuçlar alınabilmektedir.

Alexsandrite lazer epilasyon siyah tüyler üzerinde özellikle beyaz ten ve siyah tüylerde çok başarılırdır, yazın kesinlikle uygulama yapılamaz tedaviye başlamış kişiler yazın ara vermek zorunda kalıyorlardı artık diode ütülemede epilasyon sayesinde yazın ara vermeden işleminize devam edebilirsiniz.

Tüylerin kalın ve ince tüyler olarak ayrılmasından dolayı cihaz tercihimizi yaparken bütün sistemlerin olduğu merkezleri tercih edebilirsiniz.Cildinize uygun renk tonu ayarlanabilir güvenilir cihazlar olmasına dikkat etmelisiniz.

Alexsandritelazer epilasyon cihazı sadece kalın tüy üzerinde etkili, diode ütüleme epilasyon ince ve kalın tüyler üzerinde etkili.

Sizin için uygun cihazı tüy yapınızı ve cilt renginize göre uzmanın yönlendirmesi ile doğru cihaz seçimi rahatlıkla seçilebilir.

Lazer epilasyonda cihaz tercihiniz uzmanın size deneme seansına alması ve bir süre bölgeyi, kılların dökülmesini takip ederekte yapabilirsiniz. Doğru cihaz tercih edildiğinde kıllardan tamamen kurtulmak mümkün müdür derseniz,

Beklide 15 yıllık uzmanlık hayatımda en çok sorulan sorulardan biridir,lazer epilasyon ilk çıktığı zamanlarda seans başına yüksek rakamlar ödeniyordu, zamanla merkezlerin çoğalması ve uzak doğudan ucuz cihazların ülkemize gelmesi ile çok sayıda epilasyon merkezleri açıldı ve rekabet piyasası sayesinde fiyatlar geriledi. Maliyetleri düşürmek içinde ucuz cihazları tercih ederek bitiş garantili paket program algısı yayıldı.

Sonra bu firmalar tamamen kapandı ya da başka isimlerle yer değiştirdiler. Bütün bunlar epilasyona başlayacak kişilerin kafasını karıştırıyor tabi ki,

Paket program almak demek tek seansta daha fazla para ödeyeceğiniz bir şeyi daha uygun fiyata alıyorsunuz demektir,

Örneğin bir seansı 40tl olan bir bölgenin en az girilmesi gereken sayı 8 ise 320tl ödemek yerine paket program alarak toplu ödeme yaptığınız için indirimden yaralanmanız anlamına gelir. Paket program sayısı epilasyonda kıllardan kurtulmak için yeterli seans sayısı anlamına gelmez. Herkesin anatomisi ve ihtiyacı farkılılık gösterebilir,bilenen en az girilmesi gereken seans sayısı 8 .

Bitiş Garantisi vermek çok zor çünkü herkesin tüy yapısı, yoğunluğu farklıdır nasıl herkese 8 seansta biter denilir mümkün değil.

Bir gerçek var epilasyonda aldığınız hizmetin kalitesi, işlem süresi, işlemden sonra ilk seanstan sonra bile mutlaka dökülmelerinizi görmeniz ve uzun aralıklarda dahi tüyler yeniden çıkmamalı.

Eski fakat Güzel bir yazı linkten okumanızı tavsiye ederim Okumak İçin Tıklayın .