Erkek Epilayon

İstenmeyen tüyler yalnızca kadınlar için değil, erkekler için de hem fizyolojik hem de psikolojik sorunlara neden olur. Daha hijyenik, özgüvenli ve temiz bir vücuda sahip olmak isteyen erkekler istenmeyen tüylerden kurtulma yolları konularını araştırır. epilasyon, kıllardan en kesin biçimde arınma rahatlığı sağlar. Erkekler günlük yaşamın koşturmacasında, sportif faaliyetlerde ya da diğer pek çok konuda temiz bir bedene sahip olmanın ayrıcalıklarını yaşar.

Erkeklerde bulunan kıl kökleri daha sert ve kalın olduğu için ışınlarının köklerde emilimi daha etkin biçimde gerçekleşir. Batıklardan da bu sayede kurtulmak mümkündür. Kişiler belirli aralıklara sahip seanslar sayesinde kısa zamanda büyük bir konfora kavuşur.

Erkeklerde epilasyon işlemine hangi bölgeler dahil? Sakal üzerindeki elmacık kemiği, ense, omuz, sırt, göğüs, boyun, koltuk altı, bacak, kulak, tüm kol, kaş arası ve çok daha fazlası… Rahatsızlık duyduğunuz tüm bölgelerde işlem güvenle uygulanır. Doğuştan olan ya da sonradan gelişen tüm kıl kökleri, derine nüfuz eden ışıkları sayesinde tamamiyle etkisizleşir. Bu sayede kıllar yeniden uzamaz ve kişi büyük bir rahatlığa kavuşur.

işleminde kişinin bireysel özelliği seans sayıları üzerinde etkilidir. Tüm kıllardan kurtulmak istemeyen beyler ise sadece 2-3 seans işlem yaptırarak, kılların seyreltilmesini ve daha zayıf hale getirilmesini sağlayabilir.

Arist Estetik, daha huzurlu ve temiz bir hayata kavuşmak isteyen erkekler için kapılarını aralıyor. Özel cihazlarla gerçekleştirilen işlemi çok daha özel bir imaj yaratmanın yanı sıra, sağlık ve hijyen anlayışına da önemli katkıda bulunuyor. Kendine güvenen erkeklere ise yaşamın keyfini çıkarmak kalıyor…