Bilgi ve Fiyat Teklifi için:

0533 462 62 43

Erkek Epilasyon
Fiyat bilgisi almak için lütfen bize ulaşın

Erkek Epilasyon işlemlerinde bayanlara oranla daha koyu ve sert kıl yapısına sahip olan erkeklerde epilasyon artık çok daha acısız ve konforlu olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

Kişinin kıl yoğunluğu ,yaşı ve hormanel durumu seans sayısını etkilemektedir.

Erkek Epilasyon denilince artık istenilen acısız olması ve hızla sonuç vermesi olduğu gibi özel epilasyon teknolojisi ile ülkemizde erkeklerin de epilasyon yaptırmaya teşvik eden öncü bir teknoloji olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

 

Erkek Epilasyon teknolojisi erkeklerin de işini çok kolaylaştırıyor istenmeyen tüyler artık kabus olmaktan çıkmaktadır.

Erkek Epilasyon ile acısız epilasyon yapabilen özel cihazı ile yapılan uygulamalarda memnuniyet oranı yüksektir.

Erkek Epilasyon sert ve yoğun kıl yapılarıyla bilinen erkek hastalarda acısız ve ağrısız epilasyon uygulama yapılması bile çok büyük bir lüks olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

Uzun uzun süren seanslara gerek kalmadan kısa süren seanslarla kalıcı azalma sağlanır ve her seansta ortalama yüzde 20-30 azalma olur ve ortalama da 8 ila 10  seans sonunda istenilen sonuç elde edilmektedir.

Tabiki belirtmemiz gerekir ki erkek epilasyon sonuçları kişiden kişiye farklılıklar gösterebilir.

Kişinin kıl yoğunluğu seans sayısını etkilemektedir. Belirtilen seans sayıları tamamen genel bilgilendirme amaçlıdır.

 

Erkek Epilasyon haricinde epilasyon her ne kadar bayanların ilgi alanındaymış gibi algılansa da artık erkekler de epilasyon uygulaması için kendilerine uygun epilasyon teknolojileri ve rahat edecekleri bir epilasyon merkezi arayışı içinde olduğunu belirtmek gerekir.

Erkek Epilasyon bilindiği gibi her epilasyon merkezi erkek müşteri kabul etmiyor ancak bizim arist estetik firmamız tüm erkek müşterilerini bu yepyeni konforlu

Erkek Epilasyon teknolojisi ile tanışmaya davet ederek erkeklerin artık büyük sorunlarının üstesinden gelerek onlara en iyi hizmeti vermekteyiz.

Kaç Seans?

Cilt/kıl yapısı ve bölgelere göre değişkenlik göstermekle birlikte erkeklerde epilasyon tedavisi genelde 8 – 12 seans sürmektedir.

Bacak, göğüs ve yüz bölgeleri tedaviye daha iyi cevap vermektedir. Sırt, omuz, ense ve üst kol bölgeleri ise kılların derin yerleşimli olması sebebiyle epilasyona daha dirençlidir.

Diğer bölgelere göre daha fazla seans gerektirebilir ve tedavi sonunda elde edilen kalıcı azalma oranı daha düşük olabilir.

Göğüs ve bacak bölgeleri için ortalama 8seans yeterli olurken, sırt, omuz ve ense bölgelerinde daha fazla seans sayısına ihtiyaç olabilir.

18 ila 20 yaş arasında yoğun fakat ince tüylere sahip gençlerin epilasyon uygulaması için mutlaka beklemesini tavsiye ederiz .

Kalın olmayan ince yapıda tüyler gelişimini tamamlayıp kalınlaştıktan sonra epilasyon başlamalı

Aksi halde zamanından önce epilasyon yapılması tüylerin kalınlaşmasına ve daha fazla seans sayısına ihtiyaç duymalarına neden olur

Hangi Bölgelere Epilasyon Uygulanır?

Sırt Bölgesi

Göğüs

Koltukaltı

Boyun

Kulak bölgeleri

Omuzlar

Bacak

Ense

Sakal bölgeleri

Tüm Kol

Galeri

Erkek epilasyon fiyatları
Erkek epilasyonda kampanya
Erkek Epilasyon fiyatları

İstanbul erkek epilasyon 
Erkek Epilasyon merkezi
Erkek epilasyonu
Tüm vücut erkek epilasyon fiyatı