3D kıl tekniği kaş ne demek?
 Gerçeğe yakın görünmesine verilen isimdir,aslında çok da uzak olmadığımız bir terim, günlük hayatımızda dijital alanda bu terim gerçeğe yakın gerçek gibi ifadesinin yerini almıştır.
Microblading ise bir el aparatının adıdır elektrik ile çalışmayan ucuna çoklu iğneler yerleştirilebilen aparattır,ucunda kullanılan çoklu iğneler okadar incedir ki çok ince çizgiler yapılabildiğinden 3d görünümü elde etmemizi sağlar.
Makine yardımı ile de kıl tekniği yapılmaktadır fakat çok ince çizgiler ortaya çıkmadığı için kalın küt duran estetik olmayan çizgiler elde edilir.Bazen müşteriler bilmediği için çizgi görmesi bile yeterli olacağını düşünüp estetik durmayan kaşlara sahip oluyorlar aslında olması gereken çok ince çizgiler yardımı ile hiç anlaşılmamasıdır.
Kullanılan boyalar micropigment yani en küçük parçalara ayrılmış,yoğun,doğal kimyasal içermeyen pigment boyalardır.
Microblading kıl tekniği uygulamasında amaç deri yüzeyini keserek pigmentlerin deri altına gitmesini sağlamaktır,işlem sonrasın da yara ,kabuk,şişme şikayetlerinin hiçbiri yaşanmaz günlük hayatınıza devam edebilirsiniz .
Öğle arasında yaptırıp işinize dönebileceğiniz kadar doğal görünür.
Kalıcılık süresi cilt yapısıma göre değişebilir 1 ila 1,5 yıl arasındadır.Daha fazla yada daha az kullanım süresi olabilir bu tamamen cilt yapısı ile ilgilidir.Merkezimizde kaş yaptırmış kişilere 1 yıl sonra yaptıracakları kaş uygulamasından %50 indirim yapılır, yenileme işlemlerinden tam ücret talep etmiyoruz.
Microblading uygulamasında sadece kıl tekniği kaş yapılmaz ayrıca eyeliner ,sürme ,deepeyeliner ve dudak renklendirme işlemleride yapılmaktadır. İşimizdeki uzmanlığımız bizi bu konuda tek adres haline getirmiştir.
Microblading 3D KIL TEKNİĞİ ile doğal kaşlara ulaşmanız mümkün.