Kaşlarınızın şeklinden memnun değil fakat kontür uygulamasının doğal olup olmayacağıdan da emin olamıyorsanız korkuyorsanız 3D kıl tekniği yöntemi ile doğal görünümlü kaşlara sahip olmanız mümkün.
Peki nasıl yapılıyor bu uygulama derseniz?
El metodu dediğimiz bu yönemtemde pigment boyalarının deri altına ucunda sıralı bir çok iğnenin olduğu bir alet ile kıl yönüne doğru yapılan uygulamadır.
Kalıcı makyajda kullanılan boyalar tamamen doğal ve antialerjiktir,alternatifi olmayan en doğal kaşlara bu yöntem ile sahip olabilirsiniz.
Kaş Kontür Uygulamasında En Önemlisi ;
Uzmanın deneyimli olması ve mutlaka yapılacak işlemi önceden size çizim yaparak göstermesidir,çok fazla şikayet ve yanlış uygulamalarla merkezimize gelen kişilerin sorunlarını gidermeye çalışsakta bazen kolay olmuyor ve lazer ile sildirmesi gerekebiliyor.Fiyat tabiki makul ve yapılan uygulamanın emeğine göre sizin bütçenizede uygun ödenebilir olması gerekir.Çok ucuz yapılan uygulamalarda mutlaka bir sorun yada tecrübe edinmeye çalışan yeni mezun kişiler yapıyor olabilir.
Yanlış çizim, dövme boyası ile kalıcı makyaj   yapılması yaptıran kişileri zor durumda bırakakır,kaş kontür düşünen kişiler öncelikle fiyatın  önemli olduğu vurgusunda ama yanlış ve ucuz işler sizi ödediğinizin çok fazlasını ödemenize neden olabilir ve daha zor durumda kalmanızı sağlayabilir.
Doğal olmayan çizimleri ve istekleri asla uygulamıyoruz doğal kaş görünümünden uzaklaşmadan uygulama yapmayı tercih ediyoruz.